Biz Kimiz?

ATALİ METAL , ATALİ GRUP ,bünyesinde 02.02.2021  tarihinde  Ümit Çomukoğlu tarafından Mersinalanı  mah.Ürkmez cd.No:172/A Ürkmez/Seferihisar /İzmir adresinde  kuruldu. 

Bu tarihten itibaren Ege bölgesinde PROFİL, ALÜMİNYUM ,DEMİR ,PVC AKSESUAR alanında üretim yapan firmalara ara mamül, tedariği sağlamaya başlamıştır. 

ATALİ METAL‘in FARKI NEDİR?

Bizim işimiz  , işinize değer katmak. 

DEĞERLERİMİZ ; 

HIZLIYIZ; 

Müşterilerimize ihtiyaçları olan hammadde ve ara mamülleri en hızlı şekilde teslim etmek önceliğimizdir. 

Müşterimizin zamanı bizim için değerlidir. Zamanında ulaştırılmış her ürün ,sizin işinizi zamanında yapmanıza destek olacak ve son müşteri deneyimini olumlu etkileyecektir. 

GÜVENİLİRİZ; 

Ürün listemizde taahhüt ettiğimiz bütün ürünlere ulaşabilmeniz için düzenli olarak stoklarımızı yenileriz. Sizin işinize değer katacak kalitede ürünleri stoklarımızda bulundurmak için yoğun çaba harcarız. 

SORUMLUYUZ; 

Sizin işiniz ,sizin müşteriniz bizim için değerlidir. Hizmet verdiğiniz müşterilere en hızlı ,en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeniz için elimizden gelen desteği her zaman vermeye hazırız. 

Kendi çalışanlarımızla ,kullandığımız lojistik parkurumuzla sizlere hizmet verirken insana ve doğaya saygılı olmaya özen gösteririz. 

ATALİ METAL  ; 

Sizin müşterinize ,en hızlı şekilde en kaliteli işi sunabilmeniz için ,size güvenilir kaliteli ürün portföyü ile en hızlı şekilde hizmet etmeyi vaat ediyor. 

MİSYONUMUZ

Bizim işimiz, işinize değer katmak.

HİZMETLERİMİZLE ALAKALI
AYRINTILI BİLGİ İÇİN...

TASARIM VE iNŞAA 87%
DİĞER HİZMETLER 97%
tr_TRTurkish